Lato 2024

13 DH NS "Orły"

15 DH NS "Młode Dęby"

2 DH NS "Diablice"

6 GZ "Przyjaciele Kubusia Puchatka"

7 GZ "Gumisie"

Hufiec ZHP Mielec

20:45:34 | 27/12/2022

sam. Martyna Bednarz

Liderką tej sekcji jest druhna Martyna Bednarz. Dzięki pracy naszej seksji możecie zobaczyć na hufcowych social mediach jak wygląda harcerstwo -  różne wydarzenia, biwaki, obozy, obrzędy oraz poznać działalność naszego hufca.

W naszej sekcji nie brakuje kreatywnych osób, którym robienie zdjęć oraz ich obrabianie przynosi mnóstwo przyjemności i sprawia wiele satysfakcji . Fotografami w naszym hufcu są : Martyna Bednarz, Lena Szczukocka, Karol Ochab, Olivia Stępień oraz Alicja Kokoszka

Sekcja Fotografów

sam. Martyna Strelcow

To zdecydowanie najnowsza sekcja promocji naszego hufca. Jej liderką jest Martyna Strelcow. Członkowie tej grupy nie boją się wystąpień przed kamerą. Zajmują się tworzeniem kontentu, który bawi i uczy oraz dociera do różnych grup wiekowych przez co promuje harcerstwo i edukuje w jego zakresie pokazując jak ono naprawdę wygląda.Tworzą śmieszne i prawdziwe filmiki, które obrazują różne harcerskie sytuacje. W sekcji pilnie działają następujące druhny i druhowie: Hania Kapel, Daria Nowosiadło, Julia Małek, Kasia Nakonieczna oraz Karol Ochab.

pwd. Ewelina Krawiec

sam. Hanna Kapel

Sekcja zajmująca sie prowadzeniem Instagrama już od kilku lat prężnie działa i rozwija nasz profil, który cały czas powiększa się zdobywając nowych obserwujących!

Liderką tej sekcji jest druhna Hania Kapel.

Każdy z członków przyczynia się do działania profilu. Poprzez pisanie postów, robienie kreatywnych grafik i relacji dbają o promocję harcerstwa oraz naszego hufca.

Są bardzo zgraną drużyną i to dzięki nim możecie na codzień śledzić nasze działania.

W tej sekcji dzielnie pracują druhny Martyna Strelcow, Kasia Nakonieczna, Daria Nowosiadło oraz Milena Madej.

Facebookiem hufca zajmuje się druhna Ewelina Krawiec. Dba ona o przekazywanie ważnych informacji. Głownie dociera do rodziców naszych harcerzy. Zajmuję się tworzeniem albumów z wyjazdów oraz pokazują jak pracuje hufiec. Obserwując naszego Facebook, jesteś na bieżąco ze wszystkim co robimy i co się u nas dzieje. To podstawowe źródło informacji o śródrocznej pracy jednostki.

Zespół ds. Promocji i Wizerunku

Sekcja Instagram